У Grant Decor ми робимо все можливе для того, щоб ваше досвід покупок був максимально приємним та зручним. Ми поважаємо кожного нашого клієнта і намагаємося надати вам тільки якісні товари. Однак, якщо ви не повністю задоволені своїм замовленням, ми готові вам допомогти.

Обмін товару:

Якщо вам не підходить розмір, колір або дизайн товару, ви можете звернутися до нас для обміну. Для цього зв'яжіться з нашою службою підтримки, і ми допоможемо вам організувати обмін на інший товар з нашого асортименту. Обов'язково збережіть чек та упаковку товару, щоб зробити процес обміну максимально швидким та ефективним.

 

Повернення товару:

Якщо ви вирішили повернути товар, будь ласка, ознайомтеся з нашою політикою повернень. Зазвичай ми приймаємо повернення протягом 14 днів після отримання товару. Товар повинен бути в оригінальній упаковці та без слідів використання. Повертаючи товар, не забудьте долучити чек та надати нам коротке пояснення причини повернення.

 

Процес повернення:

Зв'яжіться з нами: Зверніться до нашої служби підтримки для отримання інструкцій та отримання номеру повернення.
Упакуйте товар: Поверніть товар у його оригінальній упаковці разом з усіма документами.
Відправте товар: Відправте товар нам за вашим вказаним адресом.
Ми робимо все можливе, щоб обробка повернень була якнайшвидшою і ефективною. Дякуємо вам за те, що обрали Grant Decor. Будь ласка, звертайтеся до нас з будь-якими питаннями чи конкретними випадками повернення – ми завжди готові вам допомогти!